Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

جهانگردی

loading...

ایرانگردی

loading...
loading...

به گزارش خانه هوش مصنوعی، به تازگی هوش مصنوعی واتسون که محصول شرکت آی بی ام است، وظیفه جدیدی را برعهده گرفته است که شامل کنترل یک نرم افزار ویژه گردشگری و راهنمایی گردشگران وارد شده به شهر اورلاندو در کشور آمریکا است.

 

کاربران می توانند به راحتی پرسش هایی را در رابطه با شهر اورلاندو با نرم افزار ذکر شده در میان بگذارند و پاسخ هایی بسیار منطقی و مفید درباره سفرشان دریافت کنند. این سیستم نرم افزاری هوشمند به راحتی می تواند اطلاعاتی درباره مناطق توریستی اورلاندو و همچنین مکان های مورد نیاز گردشگران از قبیل هتل ها، رستوران ها و دیگر مکان های مورد نیاز را به آنها ارائه کند.

 

 

کاربری های این نرم افزار تنها به این موارد محدود نمی شود و گردشگران می توانند با استفاده از آن به راحتی بلیط بازدید از مناطق جذاب این شهر را خریداری کرده، پیشنهادهایی در رابطه با انجام کارهایی بسیار جالب در مدت زمان محدود اقامت خود در این شهر از این برنامه دریافت کنند. همچنین در زمان هایی که فعالیت خاصی در برنامه کاری آنها در نظر گرفته نشده است نیز به انجام بازی های جذابی که بر پایه استفاده از فناوری واقعیت افزوده برای اورلاندو طراحی شده است بپردازند.

 

منبع: خانه هوش مصنوعی

loading...

دانستنی ها

loading...

اطلاعات سفر

loading...

گردشگری

loading...