Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در ایام کریسمس و شب های سال نو میلادی، مسافران زیادی از نقاط مختلف دنیا به استانبول سفر می کنند و شور و شوق خاصی در میان مردم شهر دیده می شود در ترکیه به دلیل مسلمان بودن عموم مردم، این جشن به اندازه ی کشورهای غربی اهمیت ندارد اما با این وجود شب های سرد و همراه با چراغونی های این شهر, شور و حال خودش را هم دارد. در کل تقویم این کشور میلادی است و یک روز تعطیلی رسمی برای سال نو دارند.


بازدید از مراسم های مذهبی در بعضی از کلیساهای استانبول، به عنوان مثال کلیسای سنت آنتونی یکی از زیباترین مکان ها برای شرکت در مراسم کریسمس است 
غذای مخصوص و اصلی شب کریسمس در استانبول که بوقلمون شکم پراست. کافه ها و رستوران های جهانگیر, استقلال,تنگه ی بسفر و کادیکوی از شلوغ‌ ترین ها در این شب ها هستند.

در شب های پایانی سال میلادی در استانبول، مراکز خرید و مال ها با درخت های جذاب کریسمس و برپایی حراجی ها ,حال و هوای خریدی متفاوتی را دارند و بسیاری از هتل‌ها، بارها و کلاب ها نیز در این شب ها، برنامه های ویژه ای تدارک دیده اند.

منبع:soluna_style