Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

برای سفر به ترکیه با تور برویم یا بلیط و هتل جدا؟
خوب این تقریبا سوال اکثر شماست که جواب همیشگی من این که بستگی به زمان و روز حرکتتون دارد حالا اگه بخواهم یکم بیشتر بازش کنم باید اول از همه بگم که با بی ثباتی نرخ های این روزا ممکنه تا پایان نوشتن این مقاله شرایط جدید شده باشه و ما بی خبر, پس هیچ قطعیتی وجود نداره اما:

اولین قدم مراجعه به یه آژانس و یا سایتشونه برای چک کردن قیمت تورها در تاریخ مد نظرتون. عموما تورهای لحظه آخری قیمت های بهتری دارند و برعکس تورها در ایام تعطیل با توجه تقاضای زیاد, قیمت بالاتری دارند.

 
 اگر عجله ندارید و مشکل مرخصی ندارید، می توانید در یه بازه ی زمانی منتظر قیمت های خوب بمانید،اگر نه که ناچارید خرید کنید.

_در مورد اقامت باید بگم که عموما هتل هایی که از ایران چارتر(پیش خرید سالانه) شدن نرخ های مناسب تری دارند تا مراجعه حضوری و این که بعضا برای مسافرهای حضوری با یورو و دلار اتاق رزرو می کنند.

_هاستل که می دونید یه اقامتگاه عمومی با مسافرهایی از ملیت های مختلف, بیشتر اتاق هایی با ظرفیتی حدود ده نفره دارد, همراه با سرویس های بهداشتی مشترک ولی امکانات آشپزی هم تو هاستل ها وجود داره. در حال حاضر نرخ یه هاستل معمولی از شبی نفری 80لیر به بالاست.

 


_یه سری سویت های مبله اینجا می تونید بگیرید که امکانات کامل دارند و نرخ ها از شبی حدود 200 لیر به بالا برای دونفر شروع می شود, که مسلما اگر تعداد نفراتتون بیشتر باشه نرخ بهتری براتون در میاد اما هر سویتی ظرفیت مشخصی داره, در یه سویت دونفره اجازه ورود چهار نفر رو قطعا نمیدن مگر به ازای پرداخت پول بیشتر.

_هر محله ای مناسب اقامت نیست.چرا که جدا از مسئله ی امنیت،هزینه های حمل و نقل گرونه پس بخاطر ارزون بودن نرین در حاشیه و جاهای پرت شهر اقامت بگیرین. که باید چند برابر اون رو هزینه ی حمل و نقل بدین و همه ی زمان سفرتون رو تو ترافیک های این کلان شهر باشین.

در قسمت بعد بیشتر در مورد هتل ها ومحله های مناسب اقامت توضیح میدم.

 

منبع:soluna_style